Магазин отримав для продажу 300 кг винограду. Першого дня продали $\frac{2}{15}$ цієї кількості, а другого дня — $\frac{3}{10}$ решти. Скільки кг винограду продали другого дня?
Розв'язок:
1) 300 : 15 • 2 = 40 (кг) – продали першого дня.
2) 300 – 40 = 260 (кг) – решта.
3) 260 : 10 • 3 = 78 (кг) – продали другого дня.
Відповідь: 78 кг.
