Завдання № 1567

Завдання:

За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 63,6 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо 1 кг яблук коштує 15,6 грн?

Розв'язок:

1) 15,6 • 2 = 31,2 (грн) – заплатили за 2 кг яблук;

2) 63,6 – 31,2 = 32,4 (грн) – заплатили за 3 кг яблук;

3) 32,4 : 3 = 10,8 (грн) – вартість 1 кг груш.

Відповідь до завдання № 1567

Відповідь: 10,8 грн.

Повідомити про помилку